Mida räägib inimesest tema küünte kuju

980x

1. Vertikaalselt pikad küüned
Sa oled ilmselt päris romantiline. Tasakaalukas, kuid imelise kujutlusvõimega. Võid olla perfektsionist. Märkad pisiasju, mida teised ei näe, kaalud kõike mitme nurga alt ja teed seeläbi õige otsuse. Inimesed armastavad sind ja sa saad enamikega hästi läbi. Sa oled sotsiaalne ja hea peaga, meeldib õppida uusi fakte ja omandada uusi kogemusi.

2. Horisontaalsed küüned
Sa oled analüütiline inimene ja selge mõistusega. Erinevalt esimestest oled sa kiiresti ärrituv. Kuigi sa lähed kiirelt põlema, meeldib teistele su otsekohesus. Sa tead mis vahe on tõel ja valel ning ei usu jamajuttu. Sa ei ütle inimestele, mida nad tahavad kuulda, vaid seda, mida neil on vaja teada. Inimesed küsivad sult tihti nõu, kuna sinu tundeid võib usaldada. Meeldib keerulistes olukordades kavalaid lahendusi leiada. Sulle võib meeldida ehitamine ja käsitöö, luua uusi asju. Väärtustad kasulikkust enam kui ilu.

3. Ümmargused küüned
Lühikeste ümmarguste küüntega inimesed on loomingulised ja elegantselt dramaatilised. Sa kiirgad rõõmu, mis tõmbab inimesi sinu poole. Kui oled kord kellegagi sõbraks saanud, on see elu lõpuni ja sa teed kõik, et oma sõpra kaitsta.
Sind võidakse jäärapäiseks pidada, kuna sa ei karda midagi ja kui võtad midagi pähe, ei tagane otsusest. Aga sa lihtsalt tead, mida sa tahad.

4. Munakujulised küüned
Kui su küüned pole väga konkreetse kujuga ja lühikesed (võimalik, et küünte närimisest) oled empaatiline ja tähelepanelik inimene. Sa oled väga siiras hing ja kui midagi ütled, siis ka nii mõtled. Hindad avatust ja sõbruned väga ettevaatlikult. Sinu moto on “Vaga vesi – sügav põhi”. Kuigi sa paistad pealt väga rahulik, on sisemuses tunnete torm. Kui sa räägid, teised kuulavad. Sõbrad teavad, et sinu käest kuuleb alati tõde, isegi kui see on valus.

5. Ruudukujulised küüned
Sa oled väga töökas, sündinud liider, kuid sa ei võta kohustusi kergekäeliselt. Sul on tõsine ellusuhtumine, sinu peale võib loota ja usaldada raskeid ülesandeid. Kui sa midagi teed, siis teed alati õigesti. Kuid see kõik ei tähenda, nagu sa ei oskaks lõõgastuta. Sa küll paistad nagu tööhobune, kuid su sees on lõbujanuline hing, kes armastab head pidu.

6. Terava tipuga kolmnurksed küüned
Sa oled julge ja otsustaja inimene, kes teab, mida ta tahab. Kirliku ja kangekaelsena peetakse sind “tulesüütjakas”, võta seda kui komplimenti. Tead, mida tahad ja ei karda seda küsida või ise võtta. Kui asi puudutab tööd, on su moto: “Tööta targelt mitte raskelt”. Sa mõtled alati enne tööd täpselt ette, mida sa teha tahad.

7. Kolmnurksed küüned
Sa oled seltskonnas kõige targem. Sa oled tavaliselt innovatiivne ja geniaalne, kui teised nõuavad sult täiuslikkust. Sa tulevad uued ideed kiiremini kui enamikel.

8. Mandlikulised küüned
Ilmselt oled loominguline inimene ja saad loodusest inspiratsiooni. Sa oled aus, sõbralik ja ustav. Oled viisakas, kuid kindlameelne kui vaja. Inimestel meeldib sinuga koos aega veeta, sest sa tood neis parima esile. Sa oled hea rasketes olukordades. Sa oled õnnelik, kui oled iluga ümbritsetud ja armunud. Sa paned oma tegemistesse alati terve enda.

9. Mõõgakujulised küüned
Sa oled ambitsioonikas ja tööle pühendunud. Kui sul on eesmärk, sa saavutad selle. Sa saad hakkama erinevate ülesannetega. Su eeskuju on sageli nakkav.

Allikad:

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: