Poolvääriskivid, millega raha ja äriõnne ligi meelitada

Teatakse rääkida, et raha tuleb sinna, kus teda juba on. Seega on vaesel iinimesel endale raha juurde meelitada keerulisevõitu. Kuid kui hästi uskuda ja Raha meelitamise nurk kenasti maagiliste kividega ehtida, võib meil kõigil rahapuu õide minna. Küllusenurk asub Feng shui järgi kodu välisuksest sisse minnes taga kõige vasakpoolsemas nurgas.

Tsitriin on tuntuim külluse kivi. Ta õpetab kuidas luua ja ligi tõmmata oma ellu õitsengut, edu ja rikkust. Ta innustab teid rõõmsalt ja heldelt jagame seda, mis teil on, samal ajal suurendades olemasolevat. Kurbusel ja murel pole kohta selle kivi lähedal. Kasulik kivi igat sorti lahkhelide kõrvaldamisel ja mõistmisel. Ta aitab saavutada elus maiseid eesmärke: head haridust, head töökohta, kasulikku äri vahendades jõudu ja keskendumist.

Smaragdil on võime tõmmata ligi maist küllust armastuse, raha ja materiaalsete väärtuste näol. Smaragdi kandmine selgitab mõtteid ning parandab suhtlemisoskust. Kui taotlete laenu, küsite palgatõusu või otsite partnerit, kandke smaragdi.

sammalahhaatSamblaroheline ahhaat toob lisaks heale tervisele selle kandjale ka aardeid lokkavate aedade, materiaalse jõukuse ja lõbusate sõprade näol.  Jõukusekivina tõmbab sammalahhaat ligi küllust. Sammalahhaadil on veel üks hea omadus – ta aitab mõistuseinimestel saada kontakti oma tunnete ja intuitsiooniga ning tundeinimestel kanaliseerida oma energiaid praktilisel viisil.

Mäekristall. Võimendab küllusekivide väge, ise eraldi pole just väga tugev küllusekivi.

5j9akv3b_md
püriit

Püriit. Suurepärane energiakilp, mis tõkestab negatiivsed energiad ja saasteained kõikidel tasanditel. Töölauale pandud püriiditükk energiseerib ümbritsevat ala ning temast on abi, kui kavandate suuremat ärilist ettevõtmist. Püriit ergutab ajutegevust, teeb meele selgeks, ühendab ja tasakaalustab paremat ja vasakut ajupoolkera, aidates leida tasakaalu loogika ja intuitsiooni vahel. Püriit tugevdab usku iseendasse ning aitab saada üle alaväärsuskompleksist. Püriit mõjub soodsalt ka mälule ning parandab õppimisvõimet.

Kaltsiit. Soovikivi, väe, tervise, jõukuse ja hea õnne ligitõmbamiseks

Aventuriin. Väe- ja võimaluste krstall, külluse ja rikkuse ligitõmbamiseks, aitab võimaluste äratundmisel. Aventuriini kandjal veab õnnemängudes, äris ja riskantsetes ettevõtmistes. Hõlbustab suhtlemist, tekitades enda kandja vastu sümpaatiat ja tolerantset suhtumist. Kui ei vea armastuses, on abi aventuriinist koos roosa kvartsiga. Aventuriin koos mäekristalliga aitab vältida roolis magamajäämist ning loob autos mõnusa koduse õhkkonna.

peridootPeridoot ehk oliviin. Visionääri kivi, aitab eluülesande mõistmisel, kaasaskandmisel tõmbab ligi raha ja selle tulemise võimalusi. Kutsutakse küllusekiviks, kuna toob ellu jõukust, õnne, rõõmu ja armastust. Julgustab väljendama oma armastust ja rõõmu ning aitab näha ilu enda ümber. Vabastab rõhuvatest tunnetest, toob mõtteselgust ja kaitseb negatiivsete energiate eest.

Tiigrisilm. Enesedistsipliin. Aitab endale kindlaks jääda ja ei lase sihist kõrvale astuda. Toob küllust ligi läbi töö. Tiigrisilm ei luba inimesel ahneks ja uhkeks muutuda, mis väga tihti juhtub nendega, kellele on jõukust antud.

Karneool on tuntud kui seksuaalsust tõstev kivi. Küllusekivina toetab karneool edu saavutamist nii ärialal kui muudes valdkondades.

Topaas. Rahustav, tervendav ja stimuleeriv topaas suunab energiat sinna, kus seda kõige enam vajatakse. Topaasi vibreeriv energia toob teie ellu rõõmu ja küllust ning tagab hea tervise. See on traditsiooniliselt tuntud armastuse ja rikkuse kivina, mis toetab püstitatud sihtide saavutamist.

Jadeiit ehk jaad. Läänes arvatakse, et jaad suurendab sissetulekuid ja kindlustab majanduslikku edu. Idamaades leitakse, et kivi pikendavat inimese eluiga ning andvat talle juurde tarkust.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: