Lühikesed või pikad sõrmed

Vaadates kätt üldiselt, jääb silma, et mõnel inimesel on pikad sõrmed, mõnedel lühikesed. Mida see tähendab?

short-fingersInimese sõrmede pikkust hinnatakse vaadates, kui pikad nad on võrreldes peopesaga. Kui sõrmed on lühemad kui peopesa, on tegemist lühikeste näppudega inimesega.

Lühikeste näppudega inimesed toetuvad otsuste tegemisel pigem oma intuitsioonile kui koguvad andmeid ja fakte.  Nad ei küsi nii palju teistelt nõu kui pikkade sõrmadega inimesed.

Lühemate näppudega inimesed eelistavad pigem tegutsemist kui lobisemist ja kindlasti ei meeldi neile teiste inimeste pikad selgitused, eriti kui need selgitajad on pikkade näppudega. Lühinäpuliste tegutsejate nõrgaks küljeks ongi kohe järeldusi tegema hakata, ilma pikalt juurdlemata. Kui sul on lühikesed näpud, ürita vähem impulsiivne olla ja olulisi asju rohkem ette planeerida, kui sa ei taha tegemistega ebaõnnestuda.

Kui sa kohtud inimesega, kellel on lühikesed ja vähepainduvad näpud, võid eeldada, et ta ei soovi, et teda tülitataks ja ta ei armasta, kui teda keegi aitama kipub.

Maa-kätel on tavaliselt sõrmed ja peopesa sama pikad. Nahk on tugev. Peopesa ruudukujuline. Nende käed on suured nagu karu käpad. Nad on häbelikud ja vaiksed, ega armasta muudatusi.

Õhu-kätel on tavaliselt pikad ja peenikesed sõrmed ja habras käsi. Ka küüned on kauni kujuga. Inimene armastab tegeleda mõtlemisega, on võimeline palju meelde jätma ja on edukas iseõppija. Nad mõtlevad, räägivad ja kõnnivad kiirelt.

Vee-käed on pika ovaalse peopesaga, sõrmed on peopesaga sama suured. Käsi võib sarnaneda õhu-käele, aga on katsudes tunduvalt niiskem ja pehmem. Vee inimesed on emotsionaalsed, kaastundlikud, reaalne maailm võib nende idealistlikku maailmapilti aeg-ajalt julmalt hävitada.

Tule-käed on lühikeste näppude ja laiema peopesaga. Tule inimene kaitseb oma mõtteid tuliselt ja tihtipeale tulevad tal ka väga head ja originaalsed ideed. Nad on tihtipeale väga karismaatilised ja suudavad inimesi endaga nõustuma panna, rääkides nendega sama keelt.

ca09e86cc3784b1cdafe748ded784c16

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: