Millist infot su pöial jagab

Kui käejoonte lugemine võib keeruline tunduda, siis pöidla uurimine on väga lihtne.

Kõigepealt võta oma vasakust pöidlast teise käega käega kinni ja ürita seda keerutada. Kui keerutamine on lihtne ja pöial erilist vastupanu ei osuta, oled painduva pöidlaga inimene, kes kohaneb kiiresti erinevate inimeste, olukordade ja muutustega elus. Kui pöial väga keerutamisele ei allu, eelistad pigem stabiilsust ja sulle ei meeldi muutused.

Kui kõik su näpud on pigem kanged ega allu painutamisele, võid väga kangekaelne olla ja tahta, et kõike tehtaks nii nagu sina soovid.

Järgmisena vaata, kui palju su pöidla ots väljapoole paindub. Kui pöidla ülemine osa paindub palju (nagu fotol), siis oled sa rahaga heldekäeline – raha tuleb ja raha läheb. Samuti tähendab see, et oled hea läbirääkija, kui on vaja kahte poolt ühele nõule saada.

Kui kõik su näpud on igatpidi väga painduvad, on oht, et sa sõltud palju teiste tahtest ja soovidest. Sa pühendad oma aja ja raha pigem teiste probleemide lahendamisele ja enda probleemid jäävad lahendamata.

Pöidla kolm osa näitavad alljärgnevaid omadusi:

1. Ülemine näitab tahtejõudu
2. Keskmine osa näitab loogikat
3. Alumine ehk kolmas osa näitab armastust ja suhtumist elumõnudesse.

Kui pöidla ülemine osa on pikk ja tugev, siis on inimene energiline ja enesekindel. Kui peenike ja lame, ei taha inimene vastutada. Kui ots on ka kangepoolne, võib isik olla materialistlik ja enesekeskne. Kui pöidla ots on painduv, oled pigem tundeline kunstiinimene.

Teine osa peaks olema olema pikem ja jämedam kui ülemine, siis on inimesel hea otsustusvõime ja tahtejõud.  Kui mõlemad on sama pikad ja pöial on suhteliselt pikk võrreldes muude sõrmedega, on tegemist tugeva, kuid tundliku iseloomuga. Kui pöidla keskmine osa on hästi arenenud, on inimesel kaldvus sundida teisi tema soovide järgi käituma. Kui keskmine osa on peenike, on inimesel vähe võimu, et olulistes olukordades otsustada, inimene võib ka väga valiv olla. Kui põial on üleni peenike, võib inimene üpris loogiline olla.

Tuntud hiromant Benham väitis, et kui inimesel on võrreldes teiste sõrmadega väike nuiataoline pöial, millel peaaegu puudub keskmine osa, on tegemist mõrvari pöidlaga.

Kolmandat pöidla osa kutsutakse Veenuse künkaks. Kui pöidla alumine osa on võrreldes ülejäänud pöidlaga suurem ja pehmem, teeb inimene valikuid pigem südame kui loogika järgi.

Lühikese pöidlaga inimesed sõltuvad oma otsuste tegemisel teistest inimestest. Nende jaoks on elus emotsioonid olulisemad kui teadmised. Neid köidavad kaunid kunstid.

Pikk pöial vihjab inimesele, kes sõltub ainult endast ja soovib teisi inimesi kontrollida. Need inimesed leiavad, et teadmised ja intelligentsus on elus väga olulised. Neid köidab tehnika ja matemaatika.

Eduka ärimehe pöial on sirge, õrna kaarega tahapoole. Pöidla ots on samuti kaunilt sirge ja konkreetne. Lisaks pöidlale, mis näitab tahtejõudu ja mõistuse-tunnete tasakaalu, on vaja ka suhtlemisoskust ja äriõnne ja seda näitab väike sõrm ja merkuuri küngas. Merkuuri küngas võiks olla puhas ilma kahtlaste ristikeste ja joonekesteta.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: