Millises sõrmes sõrmust kanda

Samad tähendused, mis on sõrmedel käejoonte lugemisel, kehtivad ka sõrmuse kandmisel. Kandes vastavas sõrmes sõrmust, võib see tugevdada selle sõrme all olevaid mõjusid ja kaitsta kahjulike välismõjude eest.

Järgnev tekst tõlgitud siit: LINK1 , LINK2 ja LINK3

Vasak ehk passiivne käsi on pigem enesele suunatud naiselik õrn ja hoolitsev saamisega tegelev energia ja parem ehk aktiivne käsi teistele suunatud mehelik aktiivne ründav energia. Vasakukäelistel vastupidi.

Jupiterisõrm  (nimetissõrm)  juhtimisvõimed, enesehinnang, enesekindlus, ambitsioonikus, raha, võim. (Ametüst Lapis Lazuli Sinine Topaas)nimetissõrm tegeleb elu välise küljega, suhetega, teiste inimestega seonduvate võimu- ja juhtimisküsimustega. See on koht kus leida energiat materiaalse ja rahalise motivatsiooni ja sissetulekute jaoks.

Kanna kui soovid: õnnelikke uusi juhuseid, rahalist õnne

Paremas käes kandes tõstab enesekindlust ja juhioskuseid, vasakus aitab vastu võtta kui teised sind juhivad.

Saturn  (keskmine sõrm) Vastutustunne, seadused (ka kirjutamata seadused ja moraal), õiglus, õige ja vale tunnetamine (roosa kvarts, korall). See sõrm on koht mis seondub inimeste loodud seaduste, reeglite, moraali, õigluse, kohustustega. Saturn aitab mõista kuidas on mingis olukorras kõige õigem käituda.  Üledoseerimisel võib inimene olla salalik, kurb, raskemeelne.  Tavaliselt on inimestel neid omadusi, mida saturn annab, piisavalt. Need, kel arvavad, et neil pole, neil võiks puududa saatusejoon, mis tegeleb ka kohusetunde, töötamisega jms.

Kanna kui soovid: end millelegi fokuseerida, käia väljavalitud teel, järjekindlust

Paremas käes sõrmus näitab, et võtad elu tõsiselt ja tead kuidas on õige või vale.

Apollo  (sõrmuse sõrm) Armastus ilu vastu, loomingulisus, eneseväljendus, suhted teistega.  (Jade, turkiis, kuukivi, ametüst) See sõrm on saanud sõrmuse sõrmeks hea põhjusega, kuna ta aitab inimesel näha elu positiivsest ja ilusast küljest ja olla ise samasugune. Apollo esindab meis “puukallistaja” tüüpi, kes on kõiki armastav looduslaps. Selle sõrme energia toetab kõiki teisi energiaid ja annab neile graatsia, ilu ja kaastunde.

Kanna kui soovid: kinnitada südame pühendumust

Paremas käes sõrmus aitab teistele õpetada loomingulisust ja tuua neis välja nende parimad küljed. Vasakus (seal kus enamik abielusõrmust kannab) toob ta su ellu loomingulisuse, mis aitab hakkama saada väljakutsetega, mida abielus on vaja. Kui oled vallaline ja kannad vasakus käes kuldsõrmust värviliste kividega, siis kutsub see kirge ligi.

Merkuur  (väike sõrm) Intuitsioon, suhtlemine, kõnepidamine, sõnaline osavus.
(merevaik, kuukivi, tsitriin) Merkuur kannab suhtlemise energiat, ta on kui antenn, mis nii saadab kui võtab vastu ja töötleb suhtlemise energiat.  See suhtlemine pole vaid suuline, kui ka kirjalik, kehakeel, intuitsioon jms. Merkuur annab sulle tundlikuse erinevast infost aru saada ja seda töödelda. Hea merkuuri energiaga inimesi peetakse tarkadeks. Negatiivse merkuuri energiaga inimesed suudavad oma jutuga inimesi lihtsalt petta ja kuritegusid sooritada.  Suur teemandiga sõrmus maffiabossi väikeses sõrmes on tuntud sümbol.

Kanna kui soovid: selget suhtlust, uusi ideid, täiustada oma vaimseid protsesse

Paremas käes on kandja hea läbirääkija, väljapaistva väljendusoskusega. Võib olla ka seksuaalse valmisoleku näitajaks. Vasakus käes näitab head kuulajat ja tugevat intuitsiooni.

Pöial. tahe – nii isiklik ja universaalne, enese maksmapanek.
Pöidlas sõrmuse kandmist peetakse ohtlikuks, kuna see võib tuua ellu erinevaid äkilisi muutuseid. Pöidlat ei kutsuta ühegi planeedi järgi, kuna ta on Veenuse ja Marsi vahel. Pöial on seotud inimese indentiteedi, iseloomu ja egoga.

Kanna kui soovid: üksinda reisima minna, iseloomu tugevdada või muuta.

Paremas käes näitab et kandjale on oma soovid olulisemad kui teiste soovid. Vasakus käes näitab, et teised saavad sind lihtsalt suunata. Kui soovid olla jõulisem, kanna peenikest hõbesõrmust paremas käes.

Kui sulle ei meeldi sõrmused ja sa kunagi ei kanna, oled vaba hing, võtad igat hetke, nagu see tuleb, ei taha olla seotud.

Kui sul on rohkem kui üks sõrmus, siis vaata mida nendega mõjutad ja kas oleks neid vaja ringi tõsta. Nii nagu valitakse riideid, saab ka erinevate sündmuste ja päevade jaoks sõrmusele sõrmi valida.

Igas sõrmes sõrmus. Kui inimene paneb kõikidesse sõrmedesse sõrmused, võib tal tekkide probleeme otsuste tegemisel. Need inimesed võivad olla pisut enesekesksed ja armastada tähelepanu.

 

RingSQ350x350

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: